Эстонский Русский English Finnish
Valuuta
(Tooteid ei ole)
 
 
     
            
 
 
 

   


Tradekey OÜ-le kuuluv e-pood Trendy.ee töötab ja teenindab oma kliente aastast 2007. Meie e-pood oli loodud naistele, kellele meeldib olla naiselik ja seksikas ja kes soovivad rõhutada oma ilu ja sensuaalsust ning ka meestele, kes soovivad üllatada oma kallimat ja imetleda oma silmarõõmu ilusas pesus. Koos klientuuri kasvuga, on oluliselt suurenenud ka meie kaubavalik - lisaks seksikale pesule meie e-poest võib soetada ka stiilseid ja elegantseid naisteriideid. Uued tooted lisanduvad iga nädal või mitu korda nädalas. Kogu meie kaup, mis on väga kaunis, kvaliteetne ja mugav, on pärit parimatelt Euroopa tootjatelt. Teha oma oste meie e-poest on kiire, lihtne ja alati turvaline.

Meie e-poes on mitu väga head pakkumist - näiteks, ostes mistahes kolm või rohkem toodet, saatmiskulu Eesti piires on alati tasuta! Tellides 100 euro eest või rohkem, kogu Teie tellimusele rakendub soodustus 10%! Meie saadame pakke üle maailma ja meil on kliente ka Soomest, Rootsist, Norrast, Lätist, Saksamaalt, Inglismaalt, Venemaalt. Kui Teil on küisimusi, siis meie kiire ja kompetentne klienditeenindus on alati valmis tulema abiks ja andma oma nõu. Klientide rahulolu on meile väga tähtis ja Teie tagasiside on alati oodatud kas meie Külalisteraamatusse või postkasti!

Meie e-poodi on lahkelt oodatud nii naised, kui ka mehed, sest lummav pesu või vallatud aksessuaarid on suurepärane kingitus inimesele, kellega koos soovitakse jagada erilisi hetki! Garanteerime Teile kauneid ja kvaliteetseid tooteid, meeldivat ja kiiret teenindust ning mõnusaid elamusi iga ostuga! Tere tulemast ja soovime meeldivaid oste meie e-poest!

Teie Trendy.ee

 


Copyright © Trendy.ee 2007-2013